Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

REZERVOVANÉ 4 izbový byt 83m2 + loggia, predaj, Košice - Sídlisko KVP

Predaj, 4 izbový byt, Košice - Sídlisko KVP, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 128.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka veľký 4 izbový byt s úžitkovou plochou 83m2, nachádzajúci sa na vyhľadávanej ulici sídliska KVP, Stierova. Ulica sa vyznačuje skvelou polohou na konci sídliska, s množstvom zelene s výhľadom na myslavský les. Kľudné a pokojné bývanie v panelovom bytovom dome po kompletnej obnove poteší rodinku s nárokom na väčší priestor. Byt je umiestnený na 1 poschodí z 8.

V byte prebehla postupná, kompletná rekonštrukcia, kde sa menila vodoinštalácia, elektroinštalácia, plávajúce podlahy v celom byte v kombinácií s keramickými obkladmi a dlažbou, sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením, čiastočne nové omietky, obložkové zárubne, plastové okná, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, nová sanita. Jednou z výhod je aj zasklená loggia s ovtváravými oknami.

Dispozícia je riešená formou centrálnej veľkorysej predsiene, z ktorej sú jednotlivé vstupy do samostatných nepriechodných miestností. Obývacia izba a jedna zo spálni sú orientované na východ, 2 ďalšie samostatné izby na západ, rovnako ako kuchyňa.

Kompletnú fotodokumentáciu nájdete na stránke, partnersreal.sk.

Byt sa predáva bez nábytku, okrem vstavných vecí. Cena nehnuteľnosti je 128000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 094 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko KVP
Druh nehnuteľnosti: 4 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Stierova
Úžitková plocha: 83 m2
Katalógové číslo: VG-571
id: 246

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.