Advertise is not available anymore, please check our other offers

Veľký stavebný pozemok (1653 m2) / Nižná Kamenica / Košice - okolie

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Nižná Kamenica, Rovinatý

Cena 74.000

Maklér

Ing. Marek Vološinyi

Junior Maklér

Ing. Marek Vološinyi

0948 757 313

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť PARTNERS REAL Vám ponúka na predaj veľký, rovinatý stavebný pozemok o výmere 1653 m2, situovaný v novovybudovanej pokojnej lokalite Meneš – obec Nižná Kamenica.

Vďaka jeho veľkej výmere Vám tento pozemok ponúka bohaté využitie, kde okrem výstavby svojho vysnivaného domu sa môžete venovať aj mnohým ďalším aktivitám, ako je záhradkárčenie, pestovanie ovocia, zeleniny, vybudovaniu vlastného ihriska a mnoho ďalšieho. Rozmery pozemku sú cca 80x20 m. V tejto lokalite vládne veľmi pokojná, pohodová a priateľská atmosféra, čo je v dnešnom svete k nezaplateniu. Orientácia pozemku je na S a J. Dostanete sa naňho pohodlne po asfaltovej ceste. Z inžinierskych sieti sa v danej lokalite nachádza len elektrina. Elektrickú prípojku máte už zavedenú priamo pred pozemkom.

Obec Nižná Kamenica sa nachádza cca 19 km od Košíc, kde cesta autom Vám zaberie len 15 minút. Táto obec má veľmi dobru občiansku vybavenosť, nachádzajú sa tu potraviny, materská škôlka, základná škola, …

Cena nehnuteľnosti je 74.000,- € (vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti pri financovaní hotovosťou).

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Nižná Kamenica
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Rovinatý
Ulica: Nižná Kamenica 46
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 1653 m2
id: 292

Junior Maklér

Ing. Marek Vološinyi

0948 757 313

volosinyi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii