Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Veľký tehlový 1 izb. byt, 51m2, predaj, Košice - Šaca, Železiarenská ulica

Predaj, 1 izbový byt, Košice - Šaca, Pôvodný stav

Cena 49.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj veľký 1 izbový tehlový byt, nachádzajúci sa v lokalite Košice II, na začiatku mestskej časti Košice - Šaca.

Priestranný byt s rozlohou 51m2 je v úplne pôvodnom stave, s pôvodnými oknami a parketami, situovaný na 1 poschodí tehlového bytového domu s vlastným plynovým kúrením. Priestor je vhodný na kompletnú rekonštrukciu so zmenou dispozície za možnosti vzniku až 2 izobvého bytu vďaka veľkorysej ploche.

Momentálna dispozícía ponúka vstupnú chodbu, so samostatnou veľkou komorou, samostatným wc a kúpeľňou. Následne z predsiene so šatňou prechádzame do veľkej kuchyne a samostatnej izby.

Orientácia bytu je na východ a západ, s príjemnými mesačnými nákladmi do 125€ komplet vrátane energií. Jednoznačnou výhodou bytu sú nízke mesačné náklady, aj vďaka možnosti vlastného hospodárenia s vlastným plynovým kúrením, s kotlom v byte a veľkorysá plocha.

Bytový dom je situovaný na začiatku mestskej časti Šaca s príjemnou zeleňou a občianskou vabavenosťou v dostupnosti pešo, zároveň neďalekého hlavného dopravného ťahu na Košice s rýchlou dostupnosťou do centra. Susedstvo v bytovom je priateľské bez neprispôsobivých občanov. Pivnica je súčasťou.

Cena nehnuteľnosti je 49000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži,

executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Rezervované
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Šaca
Druh nehnuteľnosti: 1 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: --
Úžitková plocha: 51 m2
Katalógové číslo: VG-552
id: 137

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.