Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

VIACÚČELOVÁ BUDOVA, WELLNESS, FITNES, BOWLING, SKLAD OVOC.A ZEL.1200M2,PREDAJ, KE-JUH, JARMOČNÁ

Predaj, Polyfunkčný objekt, Košice - Juh, Kompletná rekonštrukcia

Dohodou

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal, Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt, nachádzajúci sa v uzavretom podnikateľskom areáli, v lokalite Košice - Juh, vzdialený 900m od absolútneho centra, na ulici Jarmočná.
Budova s veľkorysou plochou 1200m2 úžitkovej plochy je zaujímavou príležitosťou pre podnikateľov rôzneho zamerania.

Samostatne stojaci, 2 podlažný objekt je rozdelený na 2 prevádzky, 2 x 600m2 plochy, kde sa na prvom podlaží nachádza chladený sklad ovocia a zeleniny 3x, expedičný priestor so skladom obalov, 3 x kancelárske priestory v samostatnej vstavbe , tech. zázemím, šatňami so soc. zariadeniami pre personál 2x a nakladaciou rampou pre komfortnú nákladku, či výkladku rozmerného tovaru s posuvnými bránami, prístupnou so severného priečelia budovy.
Druhé nadzemné podlažie tvorí športovo relaxačné centrum, samostatne prístupné z južnej strany, ktoré je vybavené bowlingovou
dvojdráhou, fitnes, kuchynkou a barom s posedením, 3 saunami, fínska, soľná a bylinková, jacuzzi, relaxačno oddychovými miestnosťami, priestorom pre masáže, zimnou záhradou s posedením a biliardom, technickým zázemím a archívom v uzavretej časti.
Obe prevádzky majú samostatné vstupy tak, aby fungovali nerušene a nezávisle od seba, technicky a stavebne kvalitne vybavené a pravidelne udržiavané.

Prvé podlažie budovy bolo schválené do užívania v roku 2003, postavené z tehlových blokov so zateplením 10 cm. Sklad má liate tvrdené podlahy s izoláciou, dlažby a keramické obklady v soc. zariadeniach,kuchynke a kanceláriách, euro drevené okná so žalúziami s izolačným dvoj sklom. Strop a chladené sklady sú dodatočne extra zateplené, uzatvorené posuvnými zateplenými dverami, s lamelovými zástenami proti úniku tepla. Priestor je ďalej vybavený elektronickou váhou, klimatizáciou a kamerovým zabezpečovacím systémom napojeným na centrálny pult ochrany.

Druhé podlažie je nadstavené v roku 2010, z oceľovej nosnej konštrukcie, opláštené murivom z porobetónových tvárnic so zateplením, vrátane strechy. Strop je montovaný zo strešných sendvičových panelov. Strešná krytina je z trapézového plechu, kompletne vymenená v roku 2016.
Interiér pôsobí veľmi priestranne a vzdušne, aj vďaka výške stropu, miestami vyše 4,6m. Biele sadrokartónové podhľady v kombinácií so strešnými oknami dokonale presvetlujú celý priestor, ideálny na účely welness pre cca 15 osôb a športové účely pre cca 35-40 osôb s posedením. Priestor je rozdelený na relaxačno oddychovú časť, kde sú šatne, masážne sprchy, 3 sauny, jacuzzi, miestnosti na relax s murovaným vyhrievaným sedením, miestnosti na masáže a presklená loggia. Bowling, fitnes a bar s kuchyňou je v rekreačnej časti, vrátane zimnej záhrady s miestnosťou na biliard.
Celé 2 podlažie je určené k rekreačno-regeneračným účelom s kompletným vybavením na vyššej úrovni. Podlahy sú plávajúce v kombinácií s keramickou dlažbou, priečky murované a sadrokartónové s hladkými omietkami, okná drevené s izolačným dvojsklom.
Celý priestor je ústredne vykurovaný plynovým kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením a radiátormi, vybavený solárnym ohrevom na pitnú vodu s tepelným zásobníkom s elektronickou reguláciou. Ďalej z tech. vybavenia vymeník, rozdeľovač, filtračné zariadenie bazénovej vody AstraPool, bazénová chémia, vzduchotechnika, bezpečnostná kabeláž a klimatizácia a ďalšie.
Sklad ovocia a zeleniny je prístupný zo severného priečelia, rekreačno relaxačné centrum z južnej strany budovy, cez vlastné vydláždené parkovisko pre cca 15-20 aut v uzavretom dvore v prípade potreby.
Budova je vo výbornom technickom stave s potenciálom aj pre ďalšie rôzne využitie aj vďaka svojej polohe do 1km od centra mesta s dobrým napojením na mestskú komunikáciu či na výpadovku z Košic. Pozemok je rovinatý o rozlohe 1400m2, komunikácie v areáli asfaltové so spoluvlastnickým podielom. Na pozemku sú všetky inžinierske siete vrátane extra vlastnej studne z hĺbkou 10m s dobrou výdatnosťou a vlastnou úpravňou vody. Cena nehnuteľnosti je dohodou, vrátane všetkých poplatkov a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte:
Vladimir Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Juh
Druh nehnuteľnosti: Polyfunkčný objekt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Jarmočná
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 1200 m2
Zastavaná plocha: 700 m2
Plocha pozemku: 2500 m2
Parkovacie miesto: vyhradené parkovanie
id: 16

Vybavenie nehnuteľnosti

  • Zariadený

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.

Nenašla sa žiadna nehnuteľnosť v tejto kategórii