Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Záhrada 5 min. od centra, predaj, Košice-Kavečany, pri Vyhliadkovej veži

Predaj, Záhrada, Košice - Kavečany, Svahovitý

Cena 94.500

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj záhradu v príjemnej lokalite blízko centra Košíc, Košice - Kavečany, neďaleko vyhliadkovej veže. Parcela registra "C" je umiestnená v extraviláne obce Kavečany, na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 2246m2 pri šírke 18m a dĺžke cca 122m. Orientácia pozemku je na juho západ.

Pozemok je vhodný na výstavbu chaty, či chatodomu s možnosťou zastavania 10% z plochy pozemku, v záhradkárskej lokalite Vitalina, v dnešnej dobe využívanej aj na trvalé bývanie. So sietí je k dispozícií elektrina na hranici pozemku, vodu je možné riešiť formou vŕtanej studne. Pozemok je oplotený obdĺžnikového tvaru, prístupný po hlavnej asfaltovej ceste, následne cca 200-250m po upravenej spevnenej ceste. K dispozícií je MHD v blízkosti pozemku.

Kľudná a slepá ulica v lokalite rodín s deťmi, ponúka príjemné chatovanie či bývanie na skok od absolútneho centra mesta, s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu a priľahlý les.

Cena nehnuteľnosti je 94500€ vrátane polatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70. Tel: 0948 757 353, gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 2246 m2
Katalógové číslo: VG-561
id: 191

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.