Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Záhrada 5 min. od centra, predaj, Košice - Kavečany, pri vyhliadkovej veži

Predaj, Záhrada, Košice - Kavečany, Svahovitý

Cena 63.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj, záhradu v lokalite Košice - Kavečany, neďaleko vyhliadkovej veže, v peknom prostredí a zároveň na skok od absolútneho centra. Parcela registra "C" je umiestnená na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 1500m2, orientovanom na slnečný juhozápad, so šírkou 18m.

Pozemok je vedený ako záhrada určený na rekreačné účely, s možnosťou výstavby chaty či chatodomu, s maximálnou zastavanou plochou do 10% z plochy pozemku. So sietí je k dispozícií elektrina na hranici pozemku, vodu je možné riešiť formou vŕtanej studne.

Tichá a slepá ulica v zelenej lokalite na skok od centra mesta ponúka príjemné chatovanie, či trvalé bývanie v záhradkarskej lokalite Vitalina. Prístupová cesta je asfaltová, následne cca 200-250 upravená, spevnená, prístupná bežným auto. V blízkosti je taktiež zastávka autobusu MHD.

Cena nehnuteľnosti je 63000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 1500 m2
Katalógové číslo: VG-562
id: 193

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.