Záhrada s chatkou 1048m2, pri Vyhliadkovej veži, predaj, Košice - Sever, Čermeľ

Predaj, Záhrada, Košice - Sever, Pôvodný stav

Cena 65.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka exkluzívne na predaj, veľkú záhradu s menšou chatkou bez súpisného čísla, nachádzajúcu sa v žiadanej lokalite Košice - Sever, katastrálne územie Čermeľ. Záhrada je situovaná cca 500-600m od vyhliadkovej veže v Košiciach, prístupná po spevnenej upravenej ceste bežným autom, či pešo od zastávky MHD Vyhliadková veža.

Parcela v tvare nepravidelného obdĺžnika má rozmery 16-18m x 54-64m s plochou pozemku 1048m2 vrátane chatky bez súpisného čísla s rozlohou 17m2 vedenej ako zastavané plochy a nádvoria. Súčasťou predaja je aj 1/8 podiel na prístupovej ceste s rozlohou 290m2, so šírkou 3m až 5m.

Záhrada má výborné umiestnenie v závetrí s orientáciou pozemku prevažne na západ - juhozápad, v mierne svahovitom pozemku s krásnym výhľadom na okolie z hornej strany pozemku aj na mesto Košice.

Parcela ponúka možnosť výstavby celoročne obývateľnej chaty s možnosťou zastavania 104,8m2 pôdorysu čím sa stáva zaujímavou aj na celoročné bývanie v prírode s pomerne dobrým prístupom a trvalým pobytom. Susedné parcely v okolí sú už využívané na trvale bývanie či chatovanie.

Elektrická prípojka sa nachádza mimo pozemku cca 75m od parcely pri príjazdovej ceste. Vodu je možné navŕtať hlbinným vrtom s dobrou výdatnosťou prameňa, alebo po dohode potiahnuť prípojku mestskej vody zo susednej parcely. Odpad bude je možné riešiť formou žumpy, či čističky odpadových vôd.

Parcela je na peknom mieste s veľkým potenciálom či už na rekreačné účely alebo aj na trvalé bývanie neďaleko centra a zároveň v krásnej prírode.

Na konci pozemku je taktiež prístup zo zadu, z vedľajšej ulice.

Viac informácií poskytneme telefonicky prípadne na fyzickej obhliadke. Cena nehnuteľnosti je 65.000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Rezervované
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sever
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: Čermeľ
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 17 m2
Plocha pozemku: 1048 m2
Katalógové číslo: VG-612
id: 420

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.