Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Záhrada s pekným výhľadom, predaj, Košice - Kavečany, časť Vitalina

Predaj, Záhrada, Košice - Kavečany, Pôvodný stav

Cena 39.999

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj príjemnú záhradu s výhľadom a dobrým prístupom, 200m od zastávky autobusu MHD, v zahradkárskej lokalite Košice - Kavečany, časť Vitalina. Výborná lokalita cca 4 km od centra Košíc ponúka možnosť zahradkárčenia, chatovania, s investíciou aj možnosť trvalého bývania. Pozemok je zložený z dvoch parciel, pričom je možné zastavať 85m2, v severozápadnej časti pozemku. Záhrada je momenálne bez stavby, oplotená novým plotom, s množstvom nových ovocných stromčekov čí kríkov rôznych odrôd.

Pozemok je obdĺžnikového tvaru s rozmermi 34x26m. Prípojka elektriny je pri pozemku, odpad môže byť riešený formou žumpy a vodu je možné riešiť hlbinným vrtom s dostatočnou výdatnosťou prameňa.

Veľkou výhodou je aj neďaleká prípojka optického vysokorýchlostného internetu od Antiku.

Cena nehnuteľnosti je 39999,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Kavečany
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: Vitalina
Plocha pozemku: 858 m2
Katalógové číslo: VG-585
id: 345

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.