Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Záhrada s veľkorysou rozlohou 2500m2, predaj, Košice - Vyšné Opátske

Predaj, Záhrada, Košice - Vyšné Opátske, Svahovitý

Cena 55.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení rozľahlý pozemok v záhradkárskej lokalite, Košice - Vyšné Opátske, Katastrálne územie, Nižná Úvrať. Rozľahlý, svahovitý až mierne svahovitý pozemok sa nachádza v intraviláne obce, Košice - Vyšné Opátske s možnosťou zastavania 10% z plochy pozemku, určenom na výstavbu objektu pre individuálnu rekreáciu - chaty, určenej podľa OHA, ( oddelenie hlavného architekta mesta Košice).

Parcela je v tvare nepravidelného štvoruholníka so šírkou 30m a dĺžkou 80m, prístupná po spevnenej ceste zo strany komlexu bytových domov a rodínných domov Panoráma, prípadne z Vyšného Opátskeho. S inžinerských sietí je prítomná elektrická prípojka pri pozemku. Možnosť vŕtania studne. Odpad formou žumpy.

Objekt je vedený ako orná pôda v záhradkárskej lokalite s možnosťou výstavby chaty s jedným nadzemným podlažím s využítím podkrovia a podpivničenia.

Pre lepšiu predstavu je k dispozícií videoprezentácia.

Cena nehnuteľnosti je 22€ za m2, 55000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, KE. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • TOP ponuka
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Vyšné Opátske
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 2572 m2
Katalógové číslo: VG-558
id: 167

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://youtu.be/5Dy0eOInvmU

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.