Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

REZERVOVANÉ, Záhrada v blízkosti centra, predaj,738m2,Košice-Vyšné Opátske

Predaj, Záhrada, Košice - Vyšné Opátske, Pôvodný stav

Cena 56.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj, pozemok nachádzajúci sa v blízkosti centra Košíc, Košice - Vyšne Opátske, na ulici Včelárska Paseka.
Pozemok vedený ako záhrada má rozlohu 738m2 , orientovaný na Juho-Západ v miernom kopci, s asfaltovou príjazdovou cestou, v záhradkárskej lokalite využívanej aj na bývanie v rodinných domoch.
K dispozícií pri pozemku sa nachádza vodovodná prípojka a elktrická prípojka. Poštovú schránku je možné umiestniť na plot. Verejné osvetlenie je taktiež priamo pri pozemku.
Záhrada je nepravidelného trojuholníkového tvaru, kde v najširšom bode má 24m, v najužšom 8m pri dĺžke cca 50m. K nehnuteľnosti bol vypracovaný projekt na výstavbu domu na jednej desatine pozemku, ktorý možno po dohode odkúpiť.
Cena nehuteľnosti je 56 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte Vladimir Gaži, executive manager Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Vyšné Opátske
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Ulica: včelarska paseka
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 738 m2
id: 44

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.