Záhrada v centre obce, predaj, Vyšný Medzev, Košice - okolie

Predaj, Záhrada, Vyšný Medzev, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 23.900

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj zaujimavú záhradu v centre obce Vyšný Medzev, Košice - okolie, vzdialenej 30km od Košíc, dostupnej za cca 30minút autom. Záhrada je situovaná v centre obce neďaleko kostola, s rozmermi 18 x 27m s celkovou plochou 442m2. Na pozemku sa nachádza murovaná stavba s rozlohou 13m2, zapísaná ako zastavané plochy a nádvoria, bez súpisného čísla, doteraz slúžiaca ako sklad.

Pozemok je udržiavaný, pravidelne kosený s množstvom ovcných stromov najme jabloní, ošetrených novým rezom. Je kompletne oplotený novým plotom s tieniacou fóliou po celom obvode. Všetky siete sú k dispozícií pred pozemkom pozdĺž miestnej komunikácie.

Obec je príjemná, čístá, bez neprispôsobivých občanov situovaná neďaleko lesa, vhodná aj na rekreáciu, zapísaná ako pamiatková zóna. Záhrada sa náchádza v intraviláne obce, pričom na susednom obdobnom pozemku je postavená drevostavba chaty.

Cena nehnuteľnosti je 23900,-€. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • Exkluzívne
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Vyšný Medzev
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Ulica: Hrdinov SNP
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 13 m2
Plocha pozemku: 442 m2
Katalógové číslo: VG-604
id: 388

Občianská vybavenosť

  • Zástavka autobusu MHD
  • Kostol
  • Potraviny
  • Reštaurácia

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.