Nehnuteľnosť je dočasne, alebo na trvalo stiahnutá z ponuky, pozrite si prosím inú ponuku na našej web stránka. Ďakujeme

Zrekonštruovaný 3 izbový byt 78m2, loggia, zariadenie, predaj, Košice Ťahanovce, Maďarská

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Sídlisko Ťahanovce, Kompletná rekonštrukcia

Cena 113.000

Maklér

Vladimír Gaži

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

Popis nehnuteľnosti:

V exkluzívnom zastúpení ponúkam príjemný, 3,5 izbový byt, po kompletnej rekonštrukcií, nachádzajúci sa na sídlisku Ťahanovce, na ulici Maďarská, 04001 Košice.

Byt má rozlohu 78m2 plus loggia a kumbál pri vchode a je situovaný na 10 poschodí z 12. Súčasťou je taktiež pivnica na prízemí. Rekonštrukcia z pred niekoľkých rokov je plne funkčná a zachovalá, ktorej súčasťou bola nová zväčšená murovaná kúpeľňa s keramickým obkladom a dlažbou, vrátane murovaného sprchového kúta a oddeleného wc, plávajúce podlahy, obklady a dlažby, omietky, plastové okná, elektroinštalácia a vodoinštalácia čiastočne okrem izieb, kuchynská linka, maľovky.

Dispozícia je inak pôvodná, funkčná a praktická, pri zachovaní nepriechodností všetkých miestností v byte. Vstupná centrálna predsieň, z ktorej sú jednotlivé vstupy do šatníka, kúpelne, wc a kuchyne na ľavej strane a 3 izieb na pravej strane. Orientácia miestností je JV/SZ.

Jednoznačnou výhodou v byte je aj priestranný šatník v predsieni s rozlohou menšej izby a nábytok a vybavenie zahrnuté v predajnej cene. ( okrem TV, menších spotrebičov a osobných vecí). Byt je v družstevnom vlastníctve, ihned voľný, nutnosť vlastnách zdrojov na kúpu, prípadne možnosť založenia inej nehnuteľnosti bankou. Cena nehnuteľnosti je 113000€, vrátane právneho servisu a prevodu členských práv. Anuita cca 1000€, možnosť odkúpenia bytu do osobného vlastníctva 2 krát ročne.

V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

Údaje nehnuteľnosti

  • TOP ponuka
  • Predané
Druh ponuky: Predaj
Mesto/obec: Košice - Sídlisko Ťahanovce
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Maďarská
Úžitková plocha: 78 m2
Katalógové číslo: VG-548
id: 111

Senior Maklér

Vladimír Gaži

0948 757 353

gazi@partnersreal.sk

Zobraziť profil

Kontaktný formulár

* - povinný údaj
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané spoločnosti PARTNERS REAL, s.r.o.. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu.