Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Rozľahlý pozemok 5196m2 v krásnej prírode, predaj, Rožňava, obec Drnava | Drnava

28 500 €
Ulica: nezadaná
Celková výmera: 5196 m2
Cena 28 500 €

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Partnersreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj nádherný kus zeme v intraviláne obce a zároveň v blízkosti lúk, pasienkov, na západnom úpätí " Sorošky", v obci Drnava, okres Rožňava. Rozľahlý pozemok je zložený z 2 parciel, pričom prvá má 1437m2 v intraviláne obce, (stavebná parcela) a druhá o rozlohe 3759m2 už v extraviláne ako záhrada. Obä parcely sa predávajú ako celok.
Pozemok so šírkou cca 140m a dĺžkou cca 30m je členitý, mierne svahovitý, bez oplotenia, na kraji obce so základnou občianskou vybavenosťou.
S inžinierských sietí je k dispozícií pri pozemku obecná voda a elektrina.
Nehnuteľnosť sa javí ako zaujimavá príležitosť či už na výstavbu domu, prípadne menšieho komplexu chát, nakoľko sa jedná o veľmi peknú lokalitu v blízkosti Krásnohorského podhradia priam nabádajúcu na oddych a relax. Miesto je dostupné po ceste 1 triedy 65km od Košíc, 15 km od Rožňavy.
Cena nehnuteľnosti je 28500€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis.
V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, executive manager, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

ZOBRAZIŤ VIAC
Lokalita: Drnava
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba

Galéria nehnuteľnosti

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
5196 m2

Podobné nehnuteľnosti