Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Služby

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Na realitný trh prichádzame s novou službou. V rámci Košíc a blízkeho okolia zdarma ohodnotíme vašu nehnuteľnosť! A to bez podmienky, že ju musíte zaradiť do portfólia našej spoločnosti. Vďaka tímu našich profesionálnych realitných maklérov tak získate presnú predstavu, akú sumu si môžete zapýtať za svoju nehnuteľnosť.

Neváhajte nás kontaktovať a objednajte si termín obhliadky s naším maklérom.

telefonický kontakt: 0948 757 959
emailový kontakt : info@partnersreal.sk


Finančné poradenstvo

Sieť našich špecialistov na zabezpečenie financovania kúpy či rekonštrukcie nehnuteľnosti je vám vždy k dispozícii. Spolupracujeme s nezávislými odborníkmi, ktorí vám pomôžu nájsť najvýhodnejšie riešenie na realizáciu vašich snov. Naši klienti nepoznajú pojmy ako nevýhodný hypotekárny úver alebo vysoké poplatky.

Štandardne poskytované hypotekárne úvery možno použiť najmä na kúpu bytu, rodinného domu, pozemku či nehnuteľnosti na oddych. Každá banka a každá poskytnutá hypotéka majú však svoje špecifiká, ktoré plnohodnotne poznajú len odborníci. Nechajte si preto poradiť pri vhodnom výbere hypotekárneho úveru. Pomôžeme vám nájsť takú hypotéku, ktorá bude ideálnym riešením financovania vašich potrieb.

Okrem hypotekárneho špecialistu vám rád pomôže aj náš poistný maklér. Navrhneme vám optimálne poistenie vašej novej nehnuteľnosti tak, aby ste mohli spávať pokojne a bez obáv.

Plánujete prenajímať byt či dom? Špecialisti v oblasti daní a účtovníctva vás zorientujú v tejto problematike a poskytnú vám všetky informácie.

Ihneď sa zaoberáme akýmikoľvek vašimi pochybnosťami o technickom stave bytu či domu alebo právnymi nejasnosťami a rôznymi závadami. Vzniknutý problém ihneď vyriešime. Disponujeme rozsiahlou databázou špecialistov, ktorí nám pomáhajú ochrániť vás pred akýmkoľvek problémom spojeným s nákupom či predajom nehnuteľnosti. Na Partners Real sa môžete obrátiť aj po realizácii obchodu.


Súdni znalci

Pomáhajú nám oceňovať nehnuteľnosti najmä pri hypotekárnych úveroch, ktoré klientom zabezpečujeme. V prípade, ak si nie ste istý trhovou cenou objektu, o ktorý máte záujem, náš maklér vám dohodne stretnutie s nezávislým znalcom, ktorý stanoví cenu objektu.


Stavební inžinieri, architekti, geodeti

V prípade akýchkoľvek pochybností o technickom stave nehnuteľnosti spolupracujeme s odborníkmi, ktorí vám prezradia podrobnosti o technickom stave bytu či bytového domu, aké laik nemusí odhaliť. Rovnako vám zabezpečíme aj konzultáciu s architektom či geodetom.


Rekonštrukčné práca

Radi vám pomôžeme s výberom odborníkov, ktorí vám poskytnú plnohodnotné služby pri rekonštrukcii vášho nového bývania.