Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

" Touto cestou by som sa chcel poďakovať maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Zombovej,ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže pracujem v zahraníčí. Chcel by som vyzdvihnúť veľkú vytrvalosť p. Bognára, pretože celý predaj sme riešili cez internetovú komunikáciu,všetky detaily sme museli odkomunikovať cez email, za čo si zaslúžil môj obdiv. úplne všetko zariadil sám, všetky potrebné papiere a všetky úrady obehal úplne sám na základe splnomocnenia, ktoré som mu dal.V deň kedy som sa vrátil, už bolo všetko pripravené, stačilo len podpísať papiere. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek problémov.Odporúčam služby p. Bognára každému, kto nemá čas riešiť všetky veci súvisiace s predajom bytu. Serióznosť, rýchlosť a kvalita tejto realitke nieje cudzia,pretože som to pocítil na vlastnej koži.Veľké ĎAKUJEM p. Bognárovi a PARTNERS REAL za pomoc pri predaji bytu a taktiež pri kúpe chaty v Kysaku.

Štefan Fogmeg ,predaj byt Zombova, kupa chaty

" Chcel by som sa podakovat p.Gazimu za jeho profesionalny pristup a ochotu pri kupe bytu.

Pagačár, kúpa 1 izb.bytu

" Váž. P. Ing. Bognár Róbert

V mojom mene a mene mojich rodičov Vás pozdravujem,chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu , hlavne pružnosť, ústretovosť, flexibilitu, ochotu a trpezlivosť, čestnosť, určite Vás budem odporúčať aj ďalej, prajem Vám, aby sa Vám darilo v živote osobnom či pracovnom a myslím, že keď to človek robí s láskou tak to vidno a ľudia to cítia, ešte raz Vám ďakujem. S pozdravom Fľaková .

Fľaková,predaj 3 izb.byt Clementisova

" Dobry den, chcel by som sa velmi pekne podakovat p. Bognarovi za vybornu spolupracu pri predaji bytu na Michalovskej ulici. Predaj bytu prebehol rychlo a bez komplikacii. Pan Bognar bol velmi mily, flexibilny, ustretovy a profesionalny a taktiez nebol ziaden problem v banke a na katastri. Este raz velmi pekne dakujem a prajem Vam aj celej realitnej kancelarii vela uspechov.

Petrik ,predaj byt MIchalovská

" Dobry den,
rada by som sa velmi pekne podakovala Ing. Robertovi Bognarovi za jeho profesionalny, promptny a pozitivny pristup k praci. Dostala som jeho vizitku od znameho s dotazom, ze "tento pan mi urcite najde byt do 2 tyzdnov". Nakoniec mi p. Bognar nasiel byt do 1 tyzdna podla mojich predstav. Pri obhliadkach bytov som dostala presne informacie, ktore som potrebovala ohladne bytu vediet. Podrobne mi vysvetlil aj postup, ktory nasleduje po vybere bytu a podpisani zmluvy.
Zaroven mu chcem podakovat, ze bol pri kazdom jednom kroku aj po podpisani zmluvy a pri preberani bytu, aj ked to bolo ulohou inej realitnej kancelarie, ktora mala tento byt v ponuke. Urcite jeho kontakt posuniem dalej znamym, ktori hladaju alebo predavaju byt. Tento Pán by mohol byt vzorom pre ostatnych realitnych maklerov.

Este raz velka vdaka za obrovsku pomoc.

Kucová Lucia , 1 izb byt predaj Maurerova

" Dobry den chcela by som sa podakovat p.Bognarovi za spolupracu a ochotu pri predaji bytu na Bukurestskej ulici pan Bognar bol velmi mily a ochotny urcite budem dalej odporucat rk Partners Real dakujem este raz.

Lenka K., 3 izb.byt predaj Bukureská

" Dobrý deň, chceli by sme sa podakovať p.Bognárovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu na furči. Aj ked sme ho predávali cez inú realitnú kanceláriu. Ktorá spolupracovala s p.Bognárom, veľmi milý a ochotný maklér. Profesionálny prístup atd, Odporúčam spoluprácu s ním, pri predaji akej koľvek nehnuteľnosti. S pozdravom Kortvély

Kortvély,1 izb byt Maurerova predaj

" Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Jesennej ulici,ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže žijem v zahraničí. Chcela by som sa poďakovať za to, že byt sa predal za rekordný čas( čo som ani nedúfala ), a aj za to, že celý predaj sme riešili cez internetovú komunikáciu a cez moju sestru :) Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov. Bola som veľmi spokojná. Ešte raz ĎAKUJEM :) :) Prajem veľa úspechov p. Bognárovi.

Bodáková P.,

" Dobrý deň, rád by som sa poďakoval pánu Bognárovi za jeho prácu, ktorej výsledkom bola v mojom prípade kúpa vysnívaného bytu. Dostal som sa k nemu po odporúčaní mojich známych, ktorí už v minulosti využili jeho služby a boli spokojní. Už pri prvom kontakte som vedel, že je to ten správny človek, ktorému môžem zveriť moje požiadavky na nové bývanie. Jeho sľuby, že sa pokúsi urobiť maximum aj keď moje podmienky boli ťažké, neostali len slovami.
Neúnavne hľadal ten najvhodnejší byt podľa mojich zadaných parametrov, bol so mnou v maximálnom kontakte, volal mi každú chvíľu, stále prichádzali nové e-maily s jeho ponukami. Chodiť s ním na obhliadky sa stalo príjemne stráveným časom, pretože okrem toho, že je to profesionál v tejto oblasti, je aj skvelým, ústretovým človekom, ktorý sa snaží do všetkého zahrnúť aj trošku ľudskosti. No a potom, keď sme konečne našli ten pravý, postaral sa aj o všetky papierovačky a zmluvy a zabezpečil najvýhodnejšie financovanie. Keby som mal toto všetko absolvovať sám bez pomoci Partners real, určite by som sa zbláznil! Namiesto toho môj pracovný aj osobný život mohol pokračovať ďalej, kým pán Ing. Bognár sa postaral o všetko ostatné. Ešte raz ďakujem p. Ing. Bognárovi a vrelo podávam referencie každému, kto sníva o predaji alebo kúpe bytu rýchlo a bez ťažkostí.

Peter Kostelník, kúpa byt Užhorodská

" Rada by som sa poďakovala maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za profesionálny predaj môjho bytu na Kežmarskej ulici, ktorý predal počas mojej fyzickej neprítomnosti, kedže žijem v zahraničí. Kontakt som na neho dostala od syna, keďže sa osobne poznali a po dlhom čase sa náhodou stretli. Aj keď nič nie je náhoda. Tak to malo byť. Denne sme komunikovali, či cez sms, alebo mailom, jeho profesionálny a ľudský prístup bol vždy na prvom mieste. Ponúkal aj riešenia, ktoré málo maklérov urobí. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez problémov. Bola som veľmi spokojná a vrelo odporúčam každému, kto hľadá byt, dom, či chatu, alebo predáva. Je to veľmi šikovný mladý muž, plný elánu a entuziazmu. Prajem veľa úspechov a stále úsmev na tvári :-) .

Haľková, predaj 3 izb.byt Kežmarská