Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

Dobrý deň,

rada by som sa aj touto cestou poďakovala Vašej spoločnosti za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Pán Ďurica je obrovský profesionál, od prvého stretnutia po odovzdanie bytu ma vždy informoval, aký je ďalší krok, čo bude potrebné z mojej strany i zo strany predávajúceho, takže nehrozilo žiadne prekvapenie. Zároveň vďaka jeho nesmierne ľudskému prístupu bola aj taká stresujúca vec ako kúpa nehnuteľnosti v konečnom výsledku príjemným zážitkom.

Po pár nie práve pozitívnych skúsenostiach s inými RK som veľmi rada, že som našla ľudí, ktorí sú vo svojej práci dobrí, a ktorých ich práca baví. Určite sa na Vašu RK obrátim aj v budúcnosti a už teraz Vás odporúčam svojim známym.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a spoluprácu.

MUDr Katarína B.

V súvislosti s predajom pozostalej nehnuteľnosti, neviem vyjadriť nadmiernu spokojnosť, ktorá bola poskytnutá touto realitnou kanceláriou. Menovite pánom Ing. Uzikom (CEO&Director) a Ing. Volosinyim (Junior Makler). Od počiatku nadviazania styku a každým krokom jednania to bolo len profesionálne, právne odôvodnené a obchodne zmyselné
vybavovanie, nevynímajúc to najhlavnejšie, priateľský osobný prístup a pochopenie situácie v jednaní zo zámoria. Ďakujem nestačí. Vyzdvihnem to najhlavnejšie, odbornosť, obetavosť a službu zákaznikovi a to ako k predávajúcemu, tak aj kupujúcemu.

Maria Lewith Melbourne

Profesionálny prístup, ústretovosť, žiadne licitácie, férovosť pri kúpe bytu s pánom Gažim. Počul som od veľa ľudí, ktorí si chceli kúpiť byt od iných realitiek, že cena za nehnuteľnosť sa zrazu zvýšila alebo iný človek mal hotovosť na kúpu nehnuteľnosti, tak bol uprednostnený, čo sa mi pri realitnej kancelárii PARTNERS REAL a pri pánovi Gažimu NESTALO za čo ich veľmi veľmi oceňujem. Bola uzatvorená zmluva o rezervácii nehnuteľnosti a počkali pokiaľ mi nebude schválený úver z banky. Odporúčam každému túto realitnú kanceláriu a uzavretie obchodu s pánom Gažim. Výborná skúsenosť a nadmerná spokojnosť. Ďakujem za všetko.

Michal Hanák

Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriou v zastúpení p. Gažiho, predaj bytu zabezpečil k spokojnosti kupujúceho i predávajúceho rýchlo a bez akejkoľvek záťaže, vrátane notára, vrelo odporúčam aj ďalším klientom. Za profesionálny prístup mu touto cestou ďakujem.

Vlasta Vyhnálková

Týmto by som chcela poďakovať realitnému maklérovi Partnersreal, p.Gažimu, pri vybavovaní všetkých náležitostí spojených s prepisom bytu. Chcela by som oceniť jeho ústretovosť, ochotu, promptnosť pri vybavovaní prepisu, a v neposlednom rade profesionálny prístup, ktorý bol na veľmi vysokej úrovni. Pevne verím, že toto nebola naša posledná spolupráca!

Lívia Gorecká

Sme max. spokojný s p. Gažim aj s RK , vďaka profesionálnemu a serióznemu prístupu prebehlo všetko hladko s vybavovaním kúpy a predajom bytu - môžeme len odporúčať . Srdečná vďaka !

Miroslav T. kúpa bytu Ťahanovce

Chcela by som poďakovať za vysoko profesionálny prístup Vašej realitnej kancelárie pri predaji môjho bytu ! Všetko išlo perfektne, bez prieťahov, ako švajčiarské hodinky. Vysoko hodnotím prístup realitného makléra, ako po stránke odbornej, tak ľudskej. Pán Andrej Ďurica všetko jasne vysvetlil, všetko dokonale zmenežoval. Vlastne som nemala vôbec žiadne starosti.

Šťastná bývalá majiteľka bytu v Košiciach T.B.

V dnešnej dobe nieje jednoduché nájsť človeka na správnom mieste no od oslovenia makléra p.Ďuricu následne strernutie, prezentovanie nehnutelnosti,nájdenie klienta až po samotný predaj šlo všetko na jedničku .Realitná kancelária ktorú odporúčam každému kto má záujem o kúpu,predaj,prenájom atď.. TOP spolupráca !

Ladislav Skovran

S pánom Ďuricom (maklér) sme museli vyriešiť predaj nehnuteľnosti, ktorý bol zložitý a neľahký. On ako maklér sa k tomu postavil v každej situácií profesionálne a dbal na to aby sa predaj a riešenie celej situácie posúvalo k svojmu koncu. Je to profík s veľkou trpezlivosťou, ktorého odporúčam každému, kto potrebuje predať nehnuteľnosť, všetko za Vás vybaví, krásne nafotí nehnuteľnosť a celá komunikácia s potenciálnymi záujemcami je na vysokej úrovni. Realitná spoločnosť ako taká pôsobí veľmi serióznym dojmom a firmu Partners-real odporúčam každému, kto má záujem predať respektíve kúpiť nehnuteľnosť. Ešte raz im ďakujem za spoluprácu!

Juraj P.

Je to super realitka. Majú ľudský a profesionálny prístup k zákazníkovi. Výborne sa s nimi spolupracuje. Veľké plus pre p. Ďuricu

Maroš Ihnát