Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.

Profesionálny prístup, ústretovosť, žiadne licitácie, férovosť pri kúpe bytu s pánom Gažim. Počul som od veľa ľudí, ktorí si chceli kúpiť byt od iných realitiek, že cena za nehnuteľnosť sa zrazu zvýšila alebo iný človek mal hotovosť na kúpu nehnuteľnosti, tak bol uprednostnený, čo sa mi pri realitnej kancelárii PARTNERS REAL a pri pánovi Gažimu NESTALO za čo ich veľmi veľmi oceňujem. Bola uzatvorená zmluva o rezervácii nehnuteľnosti a počkali pokiaľ mi nebude schválený úver z banky. Odporúčam každému túto realitnú kanceláriu a uzavretie obchodu s pánom Gažim. Výborná skúsenosť a nadmerná spokojnosť. Ďakujem za všetko.

Michal Hanák

Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriou v zastúpení p. Gažiho, predaj bytu zabezpečil k spokojnosti kupujúceho i predávajúceho rýchlo a bez akejkoľvek záťaže, vrátane notára, vrelo odporúčam aj ďalším klientom. Za profesionálny prístup mu touto cestou ďakujem.

Vlasta Vyhnálková

Týmto by som chcela poďakovať realitnému maklérovi Partnersreal, p.Gažimu, pri vybavovaní všetkých náležitostí spojených s prepisom bytu. Chcela by som oceniť jeho ústretovosť, ochotu, promptnosť pri vybavovaní prepisu, a v neposlednom rade profesionálny prístup, ktorý bol na veľmi vysokej úrovni. Pevne verím, že toto nebola naša posledná spolupráca!

Lívia Gorecká

Sme max. spokojný s p. Gažim aj s RK , vďaka profesionálnemu a serióznemu prístupu prebehlo všetko hladko s vybavovaním kúpy a predajom bytu - môžeme len odporúčať . Srdečná vďaka !

Miroslav T. kúpa bytu Ťahanovce

Chcela by som poďakovať za vysoko profesionálny prístup Vašej realitnej kancelárie pri predaji môjho bytu ! Všetko išlo perfektne, bez prieťahov, ako švajčiarské hodinky. Vysoko hodnotím prístup realitného makléra, ako po stránke odbornej, tak ľudskej. Pán Andrej Ďurica všetko jasne vysvetlil, všetko dokonale zmenežoval. Vlastne som nemala vôbec žiadne starosti.

Šťastná bývalá majiteľka bytu v Košiciach T.B.

V dnešnej dobe nieje jednoduché nájsť človeka na správnom mieste no od oslovenia makléra p.Ďuricu následne strernutie, prezentovanie nehnutelnosti,nájdenie klienta až po samotný predaj šlo všetko na jedničku .Realitná kancelária ktorú odporúčam každému kto má záujem o kúpu,predaj,prenájom atď.. TOP spolupráca !

Ladislav Skovran

S pánom Ďuricom (maklér) sme museli vyriešiť predaj nehnuteľnosti, ktorý bol zložitý a neľahký. On ako maklér sa k tomu postavil v každej situácií profesionálne a dbal na to aby sa predaj a riešenie celej situácie posúvalo k svojmu koncu. Je to profík s veľkou trpezlivosťou, ktorého odporúčam každému, kto potrebuje predať nehnuteľnosť, všetko za Vás vybaví, krásne nafotí nehnuteľnosť a celá komunikácia s potenciálnymi záujemcami je na vysokej úrovni. Realitná spoločnosť ako taká pôsobí veľmi serióznym dojmom a firmu Partners-real odporúčam každému, kto má záujem predať respektíve kúpiť nehnuteľnosť. Ešte raz im ďakujem za spoluprácu!

Juraj P.

Je to super realitka. Majú ľudský a profesionálny prístup k zákazníkovi. Výborne sa s nimi spolupracuje. Veľké plus pre p. Ďuricu

Maroš Ihnát

Dobrý deň prajem,rada by som sa odvďačila za našu síce dávnejšiu ale úspešnú spoluprácu s Vašou spoločnosťou. Profesionalita a ľudskosť vo mne zachovali silný dojem a doporučujem Vás každému kto potrebuje pomoc s realitami.

Maria Bujalosova

Dobrý deň,
Chcem vyjadriť pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, obzvlášť s pánom Ing. Vološinyim. Ak Vás môžem poprosiť, vedeli by ste to zverejniť na stránke prípadne mu to odovzdať?

Chcela by som sa najmä poďakovať pánovi Ing. Vološinyimu za jeho skvelú prácu, vďaka ktorej sa nám podarilo nájsť skvelý byt v Košiciach. Jeho práca s klientom je výborná. Poradí, usmerní, hocikedy sme sa naňho mohli obrátiť, ak sme mali nejaké otázky. Je ľudský a to veľa pracovníkom v realitných službách chýba. Pri jeho práci je vidieť, že jeho cieľom je, aby bol sám klient spokojný s kúpou a nie iba on, a preto sme mu nesmierni vďační, že to s nami vydržal na našej ceste hľadania nového bývania. Odporúčam ho všetkými desiatimi a tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Ďakujem a prajem Vám v tomto roku veľa úspešných obchodov

S pozdravom

Vanacká