Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Referencie

MUDr Katarína B.

Dobrý deň,

rada by som sa aj touto cestou poďakovala Vašej spoločnosti za pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Pán Ďurica je obrovský profesionál, od prvého stretnutia po odovzdanie bytu ma vždy informoval, aký je ďalší krok, čo bude potrebné z mojej strany i zo strany predávajúceho, takže nehrozilo žiadne prekvapenie. Zároveň vďaka jeho nesmierne ľudskému prístupu bola aj taká stresujúca vec ako kúpa nehnuteľnosti v konečnom výsledku príjemným zážitkom.

Po pár nie práve pozitívnych skúsenostiach s inými RK som veľmi rada, že som našla ľudí, ktorí sú vo svojej práci dobrí, a ktorých ich práca baví. Určite sa na Vašu RK obrátim aj v budúcnosti a už teraz Vás odporúčam svojim známym.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a spoluprácu.

Maria Lewith Melbourne

V súvislosti s predajom pozostalej nehnuteľnosti, neviem vyjadriť nadmiernu spokojnosť, ktorá bola poskytnutá touto realitnou kanceláriou. Menovite pánom Ing. Uzikom (CEO&Director) a Ing. Volosinyim (Junior Makler). Od počiatku nadviazania styku a každým krokom jednania to bolo len profesionálne, právne odôvodnené a obchodne zmyselné
vybavovanie, nevynímajúc to najhlavnejšie, priateľský osobný prístup a pochopenie situácie v jednaní zo zámoria. Ďakujem nestačí. Vyzdvihnem to najhlavnejšie, odbornosť, obetavosť a službu zákaznikovi a to ako k predávajúcemu, tak aj kupujúcemu.

Michal Hanák

Profesionálny prístup, ústretovosť, žiadne licitácie, férovosť pri kúpe bytu s pánom Gažim. Počul som od veľa ľudí, ktorí si chceli kúpiť byt od iných realitiek, že cena za nehnuteľnosť sa zrazu zvýšila alebo iný človek mal hotovosť na kúpu nehnuteľnosti, tak bol uprednostnený, čo sa mi pri realitnej kancelárii PARTNERS REAL a pri pánovi Gažimu NESTALO za čo ich veľmi veľmi oceňujem. Bola uzatvorená zmluva o rezervácii nehnuteľnosti a počkali pokiaľ mi nebude schválený úver z banky. Odporúčam každému túto realitnú kanceláriu a uzavretie obchodu s pánom Gažim. Výborná skúsenosť a nadmerná spokojnosť. Ďakujem za všetko.

Vlasta Vyhnálková

Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriou v zastúpení p. Gažiho, predaj bytu zabezpečil k spokojnosti kupujúceho i predávajúceho rýchlo a bez akejkoľvek záťaže, vrátane notára, vrelo odporúčam aj ďalším klientom. Za profesionálny prístup mu touto cestou ďakujem.

Lívia Gorecká

Týmto by som chcela poďakovať realitnému maklérovi Partnersreal, p.Gažimu, pri vybavovaní všetkých náležitostí spojených s prepisom bytu. Chcela by som oceniť jeho ústretovosť, ochotu, promptnosť pri vybavovaní prepisu, a v neposlednom rade profesionálny prístup, ktorý bol na veľmi vysokej úrovni. Pevne verím, že toto nebola naša posledná spolupráca!

Miroslav T. kúpa bytu Ťahanovce

Sme max. spokojný s p. Gažim aj s RK , vďaka profesionálnemu a serióznemu prístupu prebehlo všetko hladko s vybavovaním kúpy a predajom bytu - môžeme len odporúčať . Srdečná vďaka !

Šťastná bývalá majiteľka bytu v Košiciach T.B.

Chcela by som poďakovať za vysoko profesionálny prístup Vašej realitnej kancelárie pri predaji môjho bytu ! Všetko išlo perfektne, bez prieťahov, ako švajčiarské hodinky. Vysoko hodnotím prístup realitného makléra, ako po stránke odbornej, tak ľudskej. Pán Andrej Ďurica všetko jasne vysvetlil, všetko dokonale zmenežoval. Vlastne som nemala vôbec žiadne starosti.

Ladislav Skovran

V dnešnej dobe nieje jednoduché nájsť človeka na správnom mieste no od oslovenia makléra p.Ďuricu následne strernutie, prezentovanie nehnutelnosti,nájdenie klienta až po samotný predaj šlo všetko na jedničku .Realitná kancelária ktorú odporúčam každému kto má záujem o kúpu,predaj,prenájom atď.. TOP spolupráca !

Juraj P.

S pánom Ďuricom (maklér) sme museli vyriešiť predaj nehnuteľnosti, ktorý bol zložitý a neľahký. On ako maklér sa k tomu postavil v každej situácií profesionálne a dbal na to aby sa predaj a riešenie celej situácie posúvalo k svojmu koncu. Je to profík s veľkou trpezlivosťou, ktorého odporúčam každému, kto potrebuje predať nehnuteľnosť, všetko za Vás vybaví, krásne nafotí nehnuteľnosť a celá komunikácia s potenciálnymi záujemcami je na vysokej úrovni. Realitná spoločnosť ako taká pôsobí veľmi serióznym dojmom a firmu Partners-real odporúčam každému, kto má záujem predať respektíve kúpiť nehnuteľnosť. Ešte raz im ďakujem za spoluprácu!

Maroš Ihnát

Je to super realitka. Majú ľudský a profesionálny prístup k zákazníkovi. Výborne sa s nimi spolupracuje. Veľké plus pre p. Ďuricu

Maria Bujalosova

Dobrý deň prajem,rada by som sa odvďačila za našu síce dávnejšiu ale úspešnú spoluprácu s Vašou spoločnosťou. Profesionalita a ľudskosť vo mne zachovali silný dojem a doporučujem Vás každému kto potrebuje pomoc s realitami.

Vanacká

Dobrý deň,
Chcem vyjadriť pozitívnu skúsenosť s Vašou realitnou kanceláriou, obzvlášť s pánom Ing. Vološinyim. Ak Vás môžem poprosiť, vedeli by ste to zverejniť na stránke prípadne mu to odovzdať?
Chcela by som sa najmä poďakovať pánovi Ing. Vološinyimu za jeho skvelú prácu, vďaka ktorej sa nám podarilo nájsť skvelý byt v Košiciach. Jeho práca s klientom je výborná. Poradí, usmerní, hocikedy sme sa naňho mohli obrátiť, ak sme mali nejaké otázky. Je ľudský a to veľa pracovníkom v realitných službách chýba. Pri jeho práci je vidieť, že jeho cieľom je, aby bol sám klient spokojný s kúpou a nie iba on, a preto sme mu nesmierni vďační, že to s nami vydržal na našej ceste hľadania nového bývania. Odporúčam ho všetkými desiatimi a tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu.
Ďakujem a prajem Vám v tomto roku veľa úspešných obchodov
S pozdravom

Silvia Oravcova

Chcem sa poďakovať za kúpu naozaj pekného bytu , kde sa cítim naozaj dobre nielen ja ale hlavne moj 3 ročný syn. Všetko prebehlo rýchlo z Vašej strany s presnými inštrukciami aj napriek tomu, že sa byt kupoval počas krízi covid..

Za to všetko ďakujem p. Ing. Marek Vološinyi.

Martin S.

Pred pár dňami som realizoval kúpu nehnuteľnosti. Celý proces, od prvotného oslovenia makléra, cez obhliadku, jednanie, komunikáciu, až po finálne odovzdanie kľúčov prebehol profesionálne. Oceňujem predovšetkým rýchlosť (1 týždeň - od oslovenia po odovzdanie kľúčov), odbornosť, kvalitný servis a pravidelné informovanie o prebiehajúcom procese. Touto cestou teda Ďakujem p. Ďuricovi za spoluprácu, a prajem veľa úspechov.

Miloš Jakubčin - kúpa bytu, Trieda SNP

Realitnej spoločnosti PartnersReal - obzvlášť pánovi Vladimírovi Gažimu, môžeme s manželkou len poďakovať za profesionalitu a bezchybnú súčinnosť pri kúpe bytu na Terase. Nadobudnutie nehnuteľnosti malo vďaka skúsenostiam, odbornosti a ľudskému prístupu makléra hladký priebeh. Osobne vyzdvihujem u pána Gažiho najme jeho ústretovosť, ochotu a v potrebných chvíľach i správnu dávku asertivity (napr. pri "odbíjaní" tej skutočne nadbytočnej byrokracie, ktorou sa nás inštitúcie snažili zahltiť). Asistencia pána Gažiho pri vymotávaní sa z kolotoča papierovačiek a stresov nám nakoniec priniesla bývanie, s ktorým sme nad očakávania spokojní. Pána Gažiho môžeme vrelo odporúčať aj budúcim klientom realitnej spoločnosti PartnersReal, ktorých čaká veľké životné rozhodnutie - kúpa nehnuteľnosti.

Hudáčková ,prenájom bytu

Dobrý deň,chcela by som poďakovať pánovi Andrejovi Ďuricovi za spoluprácu pri sprostredkovaní prenájmu bytu, predovšetkým za jeho vynikajúci, ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne.Teším sa na ďalšiu spoluprácu a odporúčam všetkým.

Gabriel G.

Vďaka Vašej RK sa mi podarilo predať murovanú chatu na Ružíne v čo som už nedúfal.Nevedel som ju predať pol roka a Vám p.Uzík sa to podarilo za 3 týždne.Ešte raz ďakujem.

Martin O., kúpa byt Stierová

Chcem sa poďakovať p. Gažimu za profesionálny, ale hlavne ľudský prístup pri kúpe môjho bytu. Celý predaj a preberanie bytu prebehlo bez komplikácií so všetkými náležitosťami, ktoré k tomu patria. Nemusíte sa báť opýtať na žiadnu otázku, pretože na každú dostanete odpoveď a vysvetlenie, čo je pri kúpe nehnuteľnosti to najpodstatnejšie.Všetky slová sú však zbytočné. Viete, dobrá realitná kancelária zamestnáva dobrých maklérov a p. Gaži patrí medzi dobrých maklérov. Ak váhate, tak neváhajte a využite jeho služby. Ešte raz ĎAKUJEM.

p.Kiss ,predaj 1 byt Tatranská

Vďaka mládencom z RK sa podarilo predať moj jednoizbák na Tatranskej v expresnom čase, za deň.Klobúk dole ako sa s tým popasovali!

Novotný Karol, predaj 3 izbový byt Petzvalova

Aj touto cestou sa chcem poďakovať p.Gažimu za sprostredkovanie predaja nášho bytu, za jeho profesionálnu prácu, nájdenie vhodného partnera na odkúpenie nášho bytu a perfektné načasovanie a zrealizovanie úkonov pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Najviac si vážim toho, že po obchodnej transakcii som spokojný nielen ja, ako predávajúci, ale aj kupujúci. Keď je takáto spokojnosť s obchodom, je to dobrý obchod a za to chcem ešte raz poďakovať p. Gažimu. Ak by sa ma niekto pýtal, doporučujem pri obchodnej transakcii s nehnuteľnosťami obrátiť sa na RK Partnersreal s r. o.

Peter M., kupa pozemku Vyšné Opátske

Sme radi, ze sme vyuzili sluzby prave Vasej realitnej kancelarie. Pan Gazi velmi rychlo pochopil ake su nase ocakavania. Je velmi ochotny, rychly, ustretovy a naozaj sme citili z jeho pristupu ze "zakaznik je pan". A ked vznikli komplikacie, nedal sa odradit, ale hladal riesenie, ktore by vyhovovalo obom stranam. Sme presvedceni, ze sme obchod uzavreli len vdaka jeho pristupu, iniciative a schopnosti prisposobit sa. Ak budeme v buducnosti potrebovat sluzby realitneho maklera, urcite sa obratime na neho.

Ryan Florian Nagy, predaj Miskovecka 1.5 izb.byt

Dobry den,touto cestou chcem podakovat za promptny predaj mojej nehnutelnosti na Miskoveckej v Kosiciach. Odbornost, komunikacia a ochota maklera bola na vysokej urovni. Urcite ho odporucim aj mojmu okoliu.S pozdravom

Sičáková, predaj byt Alzbetina

Pri predaji nášho bytu sme mali problémy až pokým sme sa neobrátili na pána Ďuricu. Veľmi ústretový príjemný a odborne zdatný maklér. Už od prvého stretnutia až po finále nám nesmierne pomohol. Nielen svojimi radami ako máme postupovať, ale aj optimizmom, čo nakoniec viedlo k úspešnému predaju bytu. Už pri samotnej rezervácii či predaji s nami jednal na vysokej odbornej úrovni a vždy vedel poradiť a pomôcť. Ďakujeme pánovi Ďuricovi a určite pri druhej takejto príležitosti sa obrátime naňho.

Ivan Tury - predaj dom Moravská

Vďaka p. Gažimu za spoluprácu a plynulý priebeh predaja domu. Osobitne by som vyzdvihol skutočnosť, že čo bolo dohodnuté na začiatku spolupráce, platilo až do úspešného zavŕšenia predaja.

S pozdravom JUDr Kučerová

Dobrý deň, so službami Vašej realitnej kancelárie, ako aj s prístupom ku klientom som bola ako kupujúca spokojná. Prajem Vám veľa ďalších pekných nehnuteľností a veľa solventných a bezproblémových záujemcov.

Ing. Jana Tobáková

Ďakujeme za spoluprácu s Vašou realitkou, a to konkrétne s pani Ivanou Rolákovou a pánom Marekom Vološinyim.
Veľmi nám pomohli pri prenájme nášho bytu. Oceňujeme výbornú komunikáciu, odbornosť a skvelý profesionálny prístup. Svoju prácu brali vysoko zodpovedne.
Radi sa na Vás v budúcnosti znova obrátime.

Peter Juhás

Uvítal som, že v realitnej kancelárii Partners real, s.r.o. pracuje môj známy Ing. Uzík, čo som využil k predaju svojho pozemku na Pereši. S ním som sa okrem iného radil aj o stanovení výšky predajnej ceny a strategie predaja.Obchod prebehol rýchlo a bez problémov.Vrelo odporúčam.

Bc.Alexander Gulovič,bar manager Retro Cult Club

Ďakujem Ing. Uzíkovi za rýchle a profesionálne služby.
Pri našom stretnutí som opísal parametre bytu o aký mám záujem a že nemám čas chodiť po bytoch pre pracovnú vyťaženosť a hneď prvý ktorý sme boli spolu pozrieť mi vyhovoval.Presne pochopil čo zháňam a nevláčil ma po bytoch.
Odporúčam každému.

Karin S. , kúpa,3 izbový byt Lomená

Chcem sa veľmi pekne poďakovať aj v mene mojich rodičov Vašej RK ale hlavne pánovi Gažimu za spoluprácu pri kúpe bytu pre mojich rodičov a za rýchle vybavenie všetkých náležitostí okolo predaja,vysokú profesionalitu a prístup.Ďakujem a želám veľa úspechov.

Pagačár, kúpa 1 izb.bytu

Chcel by som sa podakovat p.Gazimu za jeho profesionalny pristup a ochotu pri kupe bytu.

JUDr. Jozef Polák, predaj 3 izb. byt Uralská

Touto cestou sa chcem poďakovať Vašej RK konkrétne p. ing. Uzíkovi a p. Gažimu, ktorý sprostredkoval a zrealizoval predaj mojej nehnuteľnosti - bytu v lokalite Nad jazerom v KE, v prvom rade za profesionálny prístup,poradenstvo a akčné konanie. Ďakujem.

Ján Tomašovský​ - predaj 3 izb.byt Janošiková

Chcel som sa vám poďakovať aj touto cestou. Vďaka vašemu profesionálnemu prístupu a práce s ludmi aj nám ste pomohol k predaju nášho bytu čo skvalitnilo náš terajší život. Ešte raz velke ďakujem,.a želám veľa úspechov a podobných hodnoteni. Ste úžasny človek. Pekný deň.

Alena Vrancová - predaj bytu Michalovská

Dobrý deň.Vaša realitná kancelária mi bola odporučená mojim známym p.Šoltésom.Vyjadrujem veľkú,ozaj veľkú spokojnosť s vašimi službami.Bolo to rýchle,seriózne,bez zbytočných komplikácií a prieťahov.Vrelo odporúčam vaše služby.Menovite by som chcela poďakovať vášmu pracovníkovi p.Vladimírovi Gažimu. Bolo zrejmé,že má svoju prácu rád a hlavne rozumie svojej práci.

Ďakujem vám za profesionalitu a za vašu pomoc.S pozdravom

Adriana a Juraj V.​

Chceli by sme poďakovať p. Gažimu za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Spolupracovali sme s ním pri troch predajoch a oceňujeme jeho profesionalitu, nasadenie a šikovnosť. To, čo sa iným RK nepodarilo za týždne az mesiace, jemu sa podarilo v priebehu pár dní. Určite ho budeme kontaktovať aj v budúcnosti a vrelo odporúčame ďalej.

kúpa bytu Palárikova , Daniel H.

Servis, vystupovanie a hlavne pristup na skvelej urovni. Aj ked miestami nebolo lahke jednat s predavajucimi, p.Andrej Durica robil vsetko co mohol, ba miestami aj viac. Snazil sa zistit a spoznat co konkretne potrebujem a vybrat z ponuky to najlepsie...predostriet to realne bez zahmlievania a pomoct urobit co najvyhodnejsie rozhodnutie pre mna ako klienta a nielen uskutocnit predaj. V tomto pripade nebola komunikacia s maklerom pritazov, ba naopak skor spestrenim a neskutocnym ulahcenim kedze som sa na p. Duricu mohol maximalne spolahnut.

Ďakujem a želám veľa úspechov Peľová

Dobrý deň, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať hlavne pánovi Gažimu a pánovi Tillischovi za spoluprácu a profesionálny prístup pri kúpe
pozemku. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným
právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Oceňujem predovšetkým Váš korektný a ľudský
prístup, ale zároveň vysokú profesionalitu. Viem na koho sa obrátim v prípade potreby aj v budúcnosti.

S pozdravom Svec ,Svecova

Chceli by sme sa vam podakovat za vas profesionalny pristup pri predaji bytu ,boli sme spokojni a aj v buducnosti sa obratime na RK Partnersreal.

S pozdravom Dolíhalová, spokojná klientka

Dobrý deň, týmto ďakujem p. Gažimu za odborný prístup a očakávaný výsledok. Napriek tomu, že som riešila predaj nehnuteľnosti na diaľku, nepocítila som žiadne nedostatky, práve naopak, p. Gaži pristupoval k celému predaju veľmi zodpovedne a zabezpečil požadované komplexné riešenie. Prajem veľa spokojných klientov a určite môžem Vaše služby len odporučiť.

Zuzana P.,kúpa byt Humenská

Zároveň by som Vám touto cestou chcela poďakovať za spoluprácu pri kúpe bytu, za Vašu ochotu,prístup a profesionalitu.Prajem Vám veľa spokojných kllientov.

Mgr. Scholz R., pozemok Barca

Dakujem velmi pekne panovi Uzikovi a Gazimu z realitnej kancelarie Partnersreal za expresny predaj pozemku bez nutnosti robit ustupky na cene. Ich praca bola rychla a v kazdej faze predaja som bol informovany o dalsich potrebnych krokoch. Po skusenostiach s inymi realitkami sa v buducnosti budem obracat len na nich. Dakujem.

Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená

Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :)

Vladimír H,kúpa 3 izb.byt Zombova

Perfektny pristup. Velmi rychlo najdeny idealny byt, presne podla mojich poziadaviek - nechodil som zbytocne po obhiadkach. Vdaka dobrym radam od p. Gaziho, vsetko prebehlo bez problemov. Odporucam sluzby tejto RK.

Ing.Konečná, kúpa byt Jazmínová

Kúpa bytu nie je maličkosť, a ja by som sa chcela veľmi poďakovať Vašej realitnej kancelárii za profesionálny prístup ktorý ste počas celej spolupráce prezentovali. Ale najviac by som sa chcela poďakovať pánovi Gažimu, ktorý bol neskutočne trpezlivý a dvíhal telefón aj o desiatej.... :) Bola som úplne prekvapená ako rýchlo a bez problémov boli všetko schopní vyriešiť a som vážne rada že moja prvá skúsenosť na tomto poli dopadla tak pozitívne.
Ešte raz ďakujem :)

Lucia Frajkorová, kúpa pozemok Kostolany

Dobrý deň.Touto cestou sa chcem poďakovať celému tímu RK Partners real, za profesionálny a velmi seriózny prístup pri kúpe pozemku v Kostoľanoch nad Hornádom.Prajem Vám veľa pracovný úspechov a spokojných klientov.

Mgr K.Maďarová, predaj 4 izbový byt Nešporova

Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prácou RK Partnersreal. Ich prístup pri realizácii kúpno-predajných zmlúv je vysoko profesionálny, dynamický.Ďakujem p.Gažimu za rýchle a ústretové jednanie bez zbytočných prieťahov,odborné konzultácie a ľudský prístup.

Monika a Vladimír Ružikovci​, kúpa pozemok Suchá Dolina

Chceme sa vám za vaše profesionálne služby poďakovať.Prostredníctvom vašej kancelárie sme kúpili záhradu v Suchej doline. Máme z toho radosť. Pretože kúpa prebehla bez ťažkostíbudeme o vašom serioznom prístupe hovoriť aj našim známym.
Želáme vám veľa spokojných klientov aj v budúcom roku.

Ambrozova, predaj bytu Vranov nad Toplou

Dobry den, Chcem povedat jedno velke DAKUJEM panovi Duricovi. Vdaja jeho profesionalite a ochote sa mi podarilo predat byt velmi rychlo. Vsetky aktivity riadil aj vykonaval pan Durica. Ja ako predavajuci som sa len prizerala :) Byt som predavala mimo Kosic. Nebol s tym ziaden problem. Partnersreal ste pre mna TOPka :)

Juraj Benko, kúpa 3 izb. byt Atenska

Ak chcete prejst kupou nehnutelnosti v papuckach tak Partnersreal je tou spravnou volbou.Dakujeme za profi realizaciu od vyberu nehnutelnosti vybavenie uveru az po samotne zmluvy....Partners real su moji bodyguardi vo svete realit.

Štefan Mačák - ProSight Slovensko a.s.

K pánovi Gažimu som sa dostal na odporúčanie od môjho známeho. Hľadal som nehnutelnosť, na kúpu a následný prenájom. S jeho prístupom som bol veľmi spokojný a takisto aj otvorenou priamou komunikáciou. Pri jeho práci je vidieť, že realitám sa venuje už dlhšie obdobie. Ak potrebujete poradiť ohľadne nehnutelností určite ho odporúčam kontaktovať.

Kuchta J.

Rád by som poďakoval pánovi Vladimírovi Gažimu a aj celému tímu Partners Real za pomoc a profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem korektné a otvorené jednanie pána Gažiho.Vďaka jeho pomoci kúpa nehnuteľnosti nebola takým veľkýmstrašiakom ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Taktiež by som rád
spomenul fakt, že podpis zmluvy sa uskutočnil za prítomnostiprávnika priamo v realitnej kancelárii, a preto proces predaja a odovzdania prebehol veľmi rýchlo a jednoducho.

Dragunová, kupa dom Kavečany

Touto cestou sa chcem poďakovať p.gažimu za vysoko profesionálny prístup, ale predovšetkým za ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Hladali sme s manželom nové bývanie a behom štyroch mesiacov sme natrafili na roznych realitných maklérov a boli sme dosť sklamaný ich prístupom.Pán Gaži nemal s ničím problém, všetko nám vysvetlil, ukázal a bol ochotný sa mi venovať kedykoľvek som mu zavolala.Celý predaj a preberanie prebehlo bez komplikácii so všetkými náležitostami, ktoré k tomupatria.Nieto slov ktorými by sa dala vyjadriť naša vďačnosť za krásny domček v Kavečanoch.Ešte raz Ďakukjem.Určite odporúčam využit služby PARTNERS REAL s.r.o.

p.Bernath,Dopastav s.r.o.,kúpa byt Vojenská 5

Dlhší čas som zháňal 3izb.byt v širšom centre,prešiel som ponuky od viacerých real.kancelárií,avšak prístup maklérov mi pripadal málo profesionálny a všedný.P.Ing Uzík ma vzal na obhliadku bytu,stačilo mi podanie jeho ruky,jeho sprievodne slová,prontné reakcie a hned som vedel s kým mám tu česť.Pre byt som sa rozhodol prakticky okamžite.

Celý servis prebehol behom týždna,s čím som bol nadmieru spokojní.Pán Uzík je PAN PROFESIONAL,svoju prácu vykonava svedomito,nadčasovo a nenecháva nič na náhodu,v jeho obchode nevedomosť,náhoda,risk nemá miesto.Vrelo odporúčam.

Mgr.Kolaciová,predaj Muškatová,kúpa Považská

Chcem sa poďakovať, aj touto cestou Ing. Uzíkovi za vysoko profesionálny a časovo rýchle zvládnutý obchod pri predaji a súčasne kúpe nehnuteľnosti. Oceňujem predovšetkým jeho korektný a ľudský prístup ku klientovi za každých okolností, jeho bravúrne komunikačné zručnosti a skvelú obchodnú stratégiu. Určite odporúčam využiť služby Partners Real,s.r.o.

Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená

Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :)

Stanislav Krajňak,kúpa 1 izb.byt Jesenná

S manželkou sme sa rozhodli pre kúpu bytu ale z prístupu realitných maklérov sme boli priam až zúfalí. Až pán Gaži svojím prístupom a trpezlivosťou zmenil náš názor. I v komplikovanejšej situácii nám dopomohli ku kúpe bytu a sme veľmi spokojní. Určite odporúčame služby tejto RK.

Molčanová, kúpa 3 izb byt Hemerková

Po dlhom hladani a spolupracach s nie prilis spolahlivymi a doveryhodnymi maklermi sme natrafili na pana Gaziho. Myslim, ze sluzby tejto realitnej kancelarie su na urovni, co sme mali potvrdene aj z inych zdrojov. V casovej tiesni sme teda boli schopni dospiet ku kupe vlastnej nehnutelnosti. Dakujeme.

Mgr.Šoltýsová Jana , predaj byt Jesenná

Dobrý deň,chceli by sme sa veľmi pekne podakovať p.Gažimu, za výbornu spoluprácu pri predaji bytu.Tak,ako sme najprv mali obavy z predaja cez realitnu kanceláriu,tak môžem so spokojnosťou odporučiť tuto realitnu kancelariu Partnersreal.Vdaka p.Gažimu,jeho profesionálnemu prístupu,všetko prebiehalo v poriadku,či už na úradoch v banke,na katastri i pri preberaní bytu.Dakujeme veľmi pekne aj za ľudsky prístup,tým, že nie sme Košičania,vedel všetko sklbiť tak aby aj časovo to bolo ok.Prajeme jemu,aj celému týmu ešte veľa záujemcov o ich flexibylne a promtne služby.

Ing.Marcel Begala

Vážim si ľudí pre ktorích je ústna dohoda ako písomná.Čo bolo povedané,bolo aj splnené.

r.Királyová,predaj dom Ozorovce

Dobrý deň,radi by sme sa poďakovali za profesionálny prístup Rk Partners real, s.r.o,konkrétne p.Gažimu,ktorý nám veľmi pomohol pri hľadaní a sprostredkovaní RD.Ďakujeme mu za profesionálny prístup,rýchle jednanie, ochotu,srdečnosť,trpezlivosť, otvorený prístup a férové jednanie,že sa nám venoval aj mimo prac. doby, keď bolo treba a pomohol bez problémov. Ak budete mať takýchto pracovníkov, vaša realitka bude na špičkovej úrovni.Vrelo odporúčam každému-môžte sa presvedčiť-nebudete ľutovať.Srdečná vďaka p. Gaži,vaša pomoc bola pre nás neoceniteľná.Prajem vám s celou rodinou veľa prac.úspechov!

Mgr. Buríková, predaj bytu Važecká

Týmto sa chcem poďakovať p. Gažimu, ktorý sprostredkoval predaj môjho bytu na Važeckej ulici v Košiciach. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prístupom a jednaním a v prípade potreby sa v budúcnosti určite obrátim na jeho osobu. Prajem veľa úspechov.

Petra Špilár, predaj 3 izb.byt Štefánikova

Maximálna spokojnosť s Parners real, expresne predaná nehnuteľnosť, skvelý tím šikovných ľudí, odporučam.

Štefan Bánóczi

S priatelkou sme si kupovali nas prvy byt, takze sme nemali ziadne skusenosti. Teraz mozem povedat, ze ist cez Partnersreal sa vyplatilo. Vo svojom odbore sa fakt vyznaju, vedia co robit, aby bol kazdy spokojny a obchod prebehol co najrychlejsie a bez problemou. Ocenujem priatelsky a profesionalny pristup. Touto cestou sa chcem teda podakovat za spolupracu p. Gažimu a jeho kolegom. Fakt odporucam :)

Adriana Krupová

Ďakujem za profesionálny prístup šitý na mieru zákazníka. So všetkými ponúkanými službami som bola nadmieru spokojná. Adriana

r.Fabova

Dobry vecer. Este v maji tohto roku sme prostredníctvom vas kupovali 4 izbový byt na Kalinovskej. Preslo uz niekolko mesiacov, kupa, prerabanie, zariadovanie a same navstevy. Mam pocit ze az teraz si mozeme oddychnut a napisat vam, ze sme boli velmi spokojni s vasou pracou a pristupom. Dakujeme sa ochotu, trpezlivost a vasu profesionalitu. Vase sluzby odporucame dalej.

Napíšte nám