Referencie

Našou odmenou je, keď sa od klientov dozvieme, že nás kontaktovali na základe odporúčania ich známych, ktorí boli so službami našej realitnej kancelárie spokojný.Ďakujeme.


Realitnej spoločnosti PartnersReal - obzvlášť pánovi Vladimírovi Gažimu, môžeme s manželkou len poďakovať za profesionalitu a bezchybnú súčinnosť pri kúpe bytu na Terase. Nadobudnutie nehnuteľnosti malo vďaka skúsenostiam, odbornosti a ľudskému prístupu makléra hladký priebeh. Osobne vyzdvihujem u pána Gažiho najme jeho ústretovosť, ochotu a v potrebných chvíľach i správnu dávku asertivity (napr. pri "odbíjaní" tej skutočne nadbytočnej byrokracie, ktorou sa nás inštitúcie snažili zahltiť). Asistencia pána Gažiho pri vymotávaní sa z kolotoča papierovačiek a stresov nám nakoniec priniesla bývanie, s ktorým sme nad očakávania spokojní. Pána Gažiho môžeme vrelo odporúčať aj budúcim klientom realitnej spoločnosti PartnersReal, ktorých čaká veľké životné rozhodnutie - kúpa nehnuteľnosti.

Miloš Jakubčin - kúpa bytu, Trieda SNP

" Dobrý deň,chcela by som poďakovať pánovi Andrejovi Ďuricovi za spoluprácu pri sprostredkovaní prenájmu bytu, predovšetkým za jeho vynikajúci, ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne.Teším sa na ďalšiu spoluprácu a odporúčam všetkým.

Hudáčková ,prenájom bytu

" Sme radi, ze sme vyuzili sluzby prave Vasej realitnej kancelarie. Pan Gazi velmi rychlo pochopil ake su nase ocakavania. Je velmi ochotny, rychly, ustretovy a naozaj sme citili z jeho pristupu ze "zakaznik je pan". A ked vznikli komplikacie, nedal sa odradit, ale hladal riesenie, ktore by vyhovovalo obom stranam. Sme presvedceni, ze sme obchod uzavreli len vdaka jeho pristupu, iniciative a schopnosti prisposobit sa. Ak budeme v buducnosti potrebovat sluzby realitneho maklera, urcite sa obratime na neho.

Peter M., kupa pozemku Vyšné Opátske

Ďakujeme za spoluprácu s Vašou realitkou, a to konkrétne s pani Ivanou Rolákovou a pánom Marekom Vološinyim.

Veľmi nám pomohli pri prenájme nášho bytu. Oceňujeme výbornú komunikáciu, odbornosť a skvelý profesionálny prístup. Svoju prácu brali vysoko zodpovedne.

Radi sa na Vás v budúcnosti znova obrátime.

Ing. Jana Tobáková

" Dobrý deň.Vaša realitná kancelária mi bola odporučená mojim známym p.Šoltésom.Vyjadrujem veľkú,ozaj veľkú spokojnosť s vašimi službami.Bolo to rýchle,seriózne,bez zbytočných komplikácií a prieťahov.Vrelo odporúčam vaše služby.Menovite by som chcela poďakovať vášmu pracovníkovi p.Vladimírovi Gažimu. Bolo zrejmé,že má svoju prácu rád a hlavne rozumie svojej práci.

Ďakujem vám za profesionalitu a za vašu pomoc.S pozdravom

Alena Vrancová - predaj bytu Michalovská

" Dakujem velmi pekne panovi Uzikovi a Gazimu z realitnej kancelarie Partnersreal za expresny predaj pozemku bez nutnosti robit ustupky na cene. Ich praca bola rychla a v kazdej faze predaja som bol informovany o dalsich potrebnych krokoch. Po skusenostiach s inymi realitkami sa v buducnosti budem obracat len na nich. Dakujem.

Mgr. Scholz R., pozemok Barca

" Kúpa bytu nie je maličkosť, a ja by som sa chcela veľmi poďakovať Vašej realitnej kancelárii za profesionálny prístup ktorý ste počas celej spolupráce prezentovali. Ale najviac by som sa chcela poďakovať pánovi Gažimu, ktorý bol neskutočne trpezlivý a dvíhal telefón aj o desiatej.... :) Bola som úplne prekvapená ako rýchlo a bez problémov boli všetko schopní vyriešiť a som vážne rada že moja prvá skúsenosť na tomto poli dopadla tak pozitívne.
Ešte raz ďakujem :)

Ing.Konečná, kúpa byt Jazmínová

" Dobry den,touto cestou chcem podakovat za promptny predaj mojej nehnutelnosti na Miskoveckej v Kosiciach. Odbornost, komunikacia a ochota maklera bola na vysokej urovni. Urcite ho odporucim aj mojmu okoliu.S pozdravom

Ryan Florian Nagy, predaj Miskovecka 1.5 izb.byt

" Chceli by sme poďakovať p. Gažimu za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Spolupracovali sme s ním pri troch predajoch a oceňujeme jeho profesionalitu, nasadenie a šikovnosť. To, čo sa iným RK nepodarilo za týždne az mesiace, jemu sa podarilo v priebehu pár dní. Určite ho budeme kontaktovať aj v budúcnosti a vrelo odporúčame ďalej.

Adriana a Juraj V.​

" Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu a profesionálny prístup pri hľadaní a kúpe bytu podľa mojich predstáv. Presne takto by mala fungovať realitná kancelária, ktorej úlohou je previesť klienta celým procesom bez zbytočných stresov, s kvalitným právnym servisom, príjemným prístupom, ochotou kedykoľvek komunikovať a zodpovedať klientove otázky. Viem, na koho sa v budúcnosti v prípade potreby obrátiť. Prajem veľa úspechov :)

Mgr.Mamrillová , kúpa,3 izbový byt Lomená