Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Realitná kancelária PARTNERS REAL, založená v roku 2010, predstavuje ideálne riešenie pri hľadaní Vašej novej nehnuteľnosti. Kúpa, predaj či prenájom nehnuteľností v Košickom a Prešovskom kraji s realitnou kanceláriou PARTNERS REAL je garanciou vysoko profesionálnych a kvalitných služieb.

Cieľom realitnej kancelárie PARTNERS REAL je poskytnúť klientovi prvotriedny servis. Práve starostlivosť o klienta je pre našu spoločnosť prioritou. Naši spokojní klienti vedia, že naša práca nekončí sprostredkovaním obchodu s bytom, domom, pozemkom či inými nehnuteľnosťami. Radi Vám poskytneme komplexné poradenstvo, pomôžeme pri komunikácii tak so znalcom ako aj s bankou, s katastrálnym úradom, pri prepise energií či pri komunikácii so správcom nehnuteľnosti. V prípade potreby poskytneme overené kontakty na spoločnosti poskytujúce rekonštrukčné práce, alebo Vám radi nájdeme ideálneho nájomníka a sprostredkujeme rýchly prenájom Vašej nehnuteľnosti.

Kúpa či predaj nehnuteľnosti nie je bežným každodenným obchodom a spája sa s rôznmi okolnosťami či životnými etapami. Právna istota, kvalitná nehnuteľnosť a rozhodnutie v pravý čas s profesionálnou podporou, to všetko sú predpoklady k uzavretiu skutočne dobrého obchodu. Práve preto by ste svoje rozhodnutie mali opierať o rady našich skúsených maklérov ktorí svoju prácu robia zodpovedne a s nadšením. Tím našich vysoko odborných finančných analytikov Vás komfortne prevedie celým hypotekárnym procesom, poradí a pomôže pri výbere rizikového poistenia, poistenia nehnuteľnosti ako aj rôznych úverových produktov, ktoré Vám ušetria množstvo Vášho času a v neposlednom rade aj Vašich prostriedkov.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru a tešíme sa na úspešnú spoluprácu.

Realitná kancelária PARTNERS REAL - Váš partner v realitách.


Naše benefity

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností sú hlavným zameraním činnosti realitnej kancelárie Partners Real. Radi vám pomôžeme s výberom vhodnej nehnuteľnosti na bývanie, podnikanie či chvíle relaxu. Pomôžeme Vám splniť Vaše sny o bývaní.

Individuálny a flexibilný prístup

Našou snahou je docieliť maximálnu spokojnosť predávajúceho aj kupujúceho. Vynakladáme maximálne úsilie, aby každý náš klient problém s kúpou či predajom vyriešil čo najskôr. Klientom nikdy nezatajujeme žiadne dôležité skutočnosti, ktoré by mohli mať vplyv na ich finálne rozhodnutie o kúpe či predaji. Naši realitní makléri vyhovejú aj tým najnáročnejším a neobvyklým požiadavkám pri sprostredkovaní kúpy a predaja nehnuteľnosti.

Profesionálny realitný servis

V nehnuteľnostiach sme odborníci s dlhoročnou praxou. Každú nehnuteľnosť ohodnotíme aktuálnou a reálnou trhovou cenou, vysvetlíme vám všetky pozitíva a negatíva. Len vy sa následne rozhodnete, či vami vybratý objekt zodpovedá vašim predstavám.

Rozsiahle databázy

Disponujeme rozsiahlou databázou nehnuteľností – bytov, domov, chát, pozemkov, kancelárií, podnikateľských priestorov, hál, polyfunkčných objektov. Ale aj širokou databázou záujemcov, ktorých oslovujeme podľa nimi zvolených kritérií o daný typ nehnuteľnosti.

Inzercia zdarma

Či kupujete, predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť, budeme ju pre vás zdarma inzerovať cez najväčšie realitné portály na Slovensku.

Nulové poplatky

V Partners Real uhradíme za vás všetky administratívne poplatky – notárske poplatky, poplatok za prevod nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, poplatky za výpisy z katastra nehnuteľností.

Pri kúpe, predaji, prenájme či akomkoľvek inom prevode nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie, poskytujeme zdarma:

  • prípravu a vypracovanie zmlúv súvisiacich s prevodom alebo užívaním predmetnej nehnuteľnosti (kúpna zmluva, nájomná zmluva, darovacia zmluva, zmluva o budúcej zmluve),
  • návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností,
  • overenie, či na nehnuteľnosti nie je nežiadaná ťarcha (napríklad záložné právo či vecné bremeno),
  • asistenciu na katastrálnom úrade, notárskom úrade alebo u správcu nehnuteľnosti,
  • skladanie zálohy a vyplatenie kúpnej ceny (notársku úschovu – notár nevyplatí peniaze predávajúcemu dovtedy, kým nebude nový vlastník figurovať na liste vlastníctva, ale po dohode klientov je možné zložiť zálohu aj v priestoroch našej kancelárie a uschovať ju až po dobu prevodu nehnuteľnosti).

Náš tím maklérov