Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Pozemok s budúcim potenciálom predaj, Košice - Kavečany | Košice-Kavečany

74 990 €
Ulica: nezadaná
Celková výmera: 2540 m2
Cena 74 990 €

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka na predaj krásny pozemok na príjemnom mieste, Košice - Kavečany, nad záhradkárskou lokalitou Vitalina. Pozemok s rozlohou 2540m2 sa nachádza v závetrí pod hrebňom, s orientáciou na juhozápad v nadmorskej výške 452m nad morom, s krásnym výhľadom na okolie a mesto Košice. Prístup je možný z niekoľkých strán, najvhodnejší je zo strany od vyhliadkovej veže po hlavnej ceste, následne po panelovej cca 500m k pozemku. Prístupová cesta k parcelám je v podielovom spoluvlastníctve.

Parcela registra "C" je vedená ako lúky a pasienky s veľkým potenciálom do budúcna vďaka lukratívnej polohe. Šírka pozemku je 29m a dĺžka 106m. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce. Elektrina je dostupná, voda a odpad zatiaľ nie. Dostupná bude taktiež prípojka optického internetu.

Pozemok môže byť vhodnou investíciou do pôdy s búdúcim zhodnotením či neskoršiou výstavbou. Momentálnu výmeru tvorí 5 parciel.

Cena nehnuteľnosti je 29€ / m2. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimirí Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70 Košice. Tel: 0948 757 353, email: gazi@partnersreal.sk

ZOBRAZIŤ VIAC
Lokalita: Košice-Kavečany
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Poľnohospodárske a lesné pozemky

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2540 m2

Podobné nehnuteľnosti