Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Lukratívny pozemok 5490m2 v lone prírody, predaj, Košice - okolie, Rudník | Rudník

45 000 €
Ulica: --
Celková výmera: 5490 m2
Cena 45 000 €

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok v lone prírody pri rázcestí obce Rudník a Zlatej Idky vzdialený cca 15-20 min z Košíc po novej asfaltovej ceste. Pozemok ponúka absolútne súkromie v prírode s veľkým potenciálom rekreácie či iných aktivít, vhodný na výstavbu chaty.

Parcela registra "C" je vedená ako trvalý trávnatý porast pričom je aktuálne zarastený lesom, čím sa stáva veľmi zaujimavou na rekreačné účely prípadne aj komerčné (napríklad stavbou stromodomu s nasledným prenájmom). Na pozemku sa nachádza taktiež studnička s pramenitou pitnou vodou a potôčik pretekajúci cez.

Výmera parcely je veľkorysích 5490m2, čím skutočne ponúka oázu pokoja a relaxu v skutočnej prírode. Šírka pozemku je cca 50m a dĺžka 110m obdĺžnikového tvaru. Pozemok nieje oplotený, aktuálne len vykolíkovaný na základe geodeta.

Okolité parcely sú čiastočne zastavané chatami pričom susedná chata je chata Slovenského rozhlasu a televízie. Neďaleko parcely sa taktiež nachádza bývalí mlyn.

Prístup na pozemok je po spevnenej ceste cca 150m od asfaltovej hlavnej cesty. Oficiálnu prístupovú cestu je treba vyriešiť s pozemkovým fondom napr. nájomnou zmluvou. Prípadne dohodou s niektorým s okolitých súkromných vlastníkov právom prechodu, prejazdu. Možností je viac.

Nepremeškajte túto jedinečnú možnosť vlastniť kus prírody rôzneho využitia, napr. rekreačného prenájmu v krásnom zrube, či súkromné užívanie a v budúcnosti chatovanie.

Presná poloha pozemku prostredníctvom google maps je tu (skopírovať súradnice do google maps): 48.73176485469117, 21.030554493822507

Cena nehnuteľnosti je 45000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte:

Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice 040 01. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

ZOBRAZIŤ VIAC
Lokalita: Rudník
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky
Iné:

Galéria nehnuteľnosti

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
5490 m2

Pozrieť na mape

Podobné nehnuteľnosti