Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Novostavba chaty s pozemkom 600m2, predaj, Nižný Klátov, Košice – okolie | Nižný Klátov

120 000 €
Celková výmera: 54 m2
Cena 120 000 €

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu – hrubú stavbu murovanej chaty, v krásnom prírodnom prostredí Nižného Klatova.

Chata sa nachádza neďaleko známeho rekreačného objektu chaty Klatovianka, ku koncu záhradkárskej lokality.

Prístup je pomerne dobrý, cca 4,5km od zastávky autobusu Myslava, zjazdný po peknej lesnej asfaltovej ceste v dobrom stave, následne posledných cca 200m spevnená lesná cesta až ku chate.

Nehnuteľnosť okúzli hlavne prírodnou lokalitou v záhradkárskej oblasti, vhodná prevažne na chatovanie prípadne aj na celoročné bývanie.

Chata je osadená v mierne svahovitom teréne, samostatne stojaca, postavená na betónových základových pásoch s prízemím a podkrovím.

Zastavaná plocha chaty je 35m2 a čistá úžitková polocha je 54,7m2 v dvoch podlažiach.

Dispozícia je praktická, navrhnutá s maximálnym využitím každého centimetra v priestore.

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, betónové schodište do podkrovia kde sa nachádza predsieň so vstupom do kúpeľne s wc a veľká spálňa s budúcim balkónom a francúzskym oknom. Pod schodiskom je technická miestnosť.

Stavba je murovaná v kombinácií betónu a kvádra ytong, s hrúbkou múrovou 25cm. Strecha je pultová s krytinou zo škridplechu (imitácia škridle), s plánovaným zateplením s hrúbkou 30cm. V exteriéry je naplánované zateplenie polystyrénom s hrúbkou 15cm. Okná sú plastová 6 komorové s izolačným 3 sklom. Kúrenie je plánované prostredníctvom kombinovanej klimatizačnej jednotky s vysokou efektivitou + lokálne na tuhé palivá.

S inžinierskych sietí je k dispozícií vlastná vŕtaná studňa s predprípravou na privedenie do chaty a elektrická prípojka s privedením do chaty, vrátane zásuviek. Odpad bude riešený formou čističky odpadových vôd. Napriek slabému signálu internetu v danej lokalite je k dispozícií optický kábel od Telekomu.

Pozemok je mierne svahovitý so šírkou 12m, kompletne oplotený, s masívnou vstupnou bránou z opaľovaného dreva. Pozemok si v priebehu vlastníctva prešiel rozsiahlymi terénnymi úpravami a investíciami, aj s novou výsadbou okrasných drevín.

Celková rozloha pozemku je 600m2 pričom v osobnom vlastníctve je 370m2 a zvyšných 230m2 je prenajatých od Urbariátu za 178,80€ ročne. Nájomná zmluva bola uzavretá na 10 rokov, od 01.07.2021 s možnosťou predĺženia nájomného vzťahu vždy o ďalších 5 rokov. Nájomná zmluva obsahuje taktiež prednostné predkupné právo v prípade predaja pozemku urbariátu, za cenu stanovenú znaleckým posudkom.

Na nehnuteľnosti sa ďalej pracuje, stav ku dňu prípadnej obhliadky sa môže líšiť od aktuálnej fotodokumentácie. Aktuálna cena nehnuteľnosti v danom stave je 120000,-€.

Viac informácií radi poskytneme na prípadnej obhliadke nehnuteľnosti prípadne telefonicky. V prípade záujmu kontaktujte: Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04004 Košice. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

 

ZOBRAZIŤ VIAC
Lokalita: Nižný Klátov
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
Iné:

Informatívna úverová kalkulačka

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
600 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Šírka pozemku:
12 m
Úžitková plocha:
54.7 m2
Zastavaná plocha:
35 m2
Podlahová plocha:
54.7 m2
Stav:
novostavba
Počet izieb:
2
Energetická náročnosť budovy:
Nízkoenergetický
Typ budovy:
bloková konštrukcia
Balkón:
áno
Rok výstavby:
2021
Rok poslednej rekonštrukcie:
2024
Počet poschodí od prízemia vyššie:
1
Celková plocha:
54.7 m2
Orientácia:
juhozápad
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Voda - na pozemku - vodný zdroj:
áno
Voda - na pozemku - studňa:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku - 230 V:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno

Pozrieť na mape

Podobné nehnuteľnosti