Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Gazdovský rodinný dom s veľkým pozemkom, predaj, Košice-Okolie, Slanec | Slanec

53 500 €
Ulica: nezadaná
Celková výmera: 220 m2
Cena 53 500 €

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Partnersreal Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj, starší gazdovský rodinný dom, v štádiu hrubej čiastočne uzavretej stavby. Nehnuteľnosť sa nachádza v srdci obce Slanec na dobrom mieste, mimo hlavného ťahu, vzdialená 23km od Košíc.

Dom je samostatne stojaci, v klasickej vidieckej zástavbe, osadený na rovinatom až mierne svahovitom pozemku, s rozlohou 1509m2 prí šírke 10m a dĺžke 148m. Samotná stavba je momentálne 6 rokov nevyužívaná a započatá rekonštrukcia nebola dokončená, avšak stále má potenciál dokončenia.

Kamenný dom s pôdorysom 21,5m x 7m je postavený na betónových základoch s menšou pivnicou 2 x 3m, s hrúbkou kamenných múrov 60cm. Pri nedokončenej rekonštrukcií bolo započatých mnoho prác, ako sú domurovanie praktickej dispozície, čiastočné naťahanie elektroišntalácie a vodoinštalácie, osadenie nových drevených okien, čiastočná príprava na centrálne kúrenie a ďalšie. Na dome je bezpodmienečne nevyhnutné dobudovanie novej strechy, stavba je momentálne uzavretá betónovou dekou o hrúbke 15cm na betónovom venci.

Dispozícia je praktická, zložená zo vstupnej centrálnej predsiene, z ktorej sú jednotlivé vstupy do kúpelne, wc, technickej miestnosti, kuchyne s jedálňou prechodnej do veľkej obývacej izby na ľavej strane, a veľkej spálne s výstupom cez francúzke okno do záhrady na pravej strane. Z centrálnej chodby je taktiež výstup betónovým schodiskom do budúceho obytného podkrovia, kde je dispozícia ľubovolná, s plánom na dve izby a ďalšiu kúpelňu s wc. (vid.projekt domu vo fotodokumentácií)

Dom je napojený na elektrinu, obecnú vodu, plyn je do domu možné priviesť, momentálne nieje pripojený. Odpad je dočasne zvedený do miestneho trativodu s možnosťou dobudovania čističky či žumpy, nakoľko zatiaľ obec nedisponuje kanalizáciou. V dome je taktiež funkčným komínom ako variatna kúrenia na tuhé palivá.

V blízkom okolí domu je zastávaka SAD, novinový stánok, potraviny, pizzeria, krčma, kostol, miestne múzeum, lekáreň a ďalšie.

Nehnuteľnosť má potenciál dobudovania, bez zložitých administratívnych procesov v šikovných rukách za pomerne rýchly čas. Je v osobnom vlastníctve bez tiarch, so súpisným číslom. V prípade demolácie domu je možnosť stavať na pôvodných základoch na dohodnutú výnimku zo stavebného úradu.

Cena nehnuteľnosti je 55000€ vrátane poplatkov spojených s prvodom vlstníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu kontaktujte Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, Košice. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

ZOBRAZIŤ VIAC
Lokalita: Slanec
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom

Informatívna úverová kalkulačka

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
220 m2
Plocha pozemku:
1509 m2
Zastavaná plocha:
127 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Podobné nehnuteľnosti