Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Lukratívny stavebný pozemok 683m2 pod Tatrami, predaj, Mlynica, okres Poprad | Mlynica

Rezervované
Cena Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Spoločnosť Partnersreal Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s výhľadom na Tatry, v dynamicky sa rozvíjajúcej obci Mlynica, na novej ulici, okres Poprad.

Zaujímavý, mierne svahovitý pozemok, so šírkou 18m a dĺžkou 39m je umiestnený v uličnej zástavbe nových rodinných domov na okraji obce.

S inžinierskych sietí sú k dispozícií, obecná kanalizácia, elektrina, optika, zatiaľ okrem obecného vodovodu. S vodou nie je problém, riešením je studňa.

V cene pozemku je zahrnutý projekt 6 izbového krásneho domu s garážou a úžitkovou plochou 224m2, osadeného v teréne, v cene 6000,-€ ako bonus.

Obec má rýchle dopravné napojenie cca 3km od diaľnice smer Košice, či Bratislava. Nakoľko sú naše Slovenské veľhory Tatry vzdialené na skok od obce, ponuku možno poňať z pohľadu investora s následným prenájmom či už domu, alebo apartmánového domu a podobne.

S pozemku je pekný výhľad na Tatry a okolitú krajinu (realizované foto za zhoršeného počasia)

Cena nehnuteľnosti je 115000,-€ vrátane poplatkov spojených s prevodom vlastníctva a profesionálny servis. V prípade záujmu o ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať. Vladimír Gaži, Partnersreal s.r.o, Urbánkova 70, 04001 Košice. Tel: 0948757353, email: gazi@partnersreal.sk

ZOBRAZIŤ VIAC
Lokalita: Mlynica
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
Iné:

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
683 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Šírka pozemku:
18 m
Dĺžka pozemku:
39 m
Celková plocha:
683 m2
Orientácia:
juhozápad
Inžinierske siete:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Internet:
áno

Pozrieť na mape

Podobné nehnuteľnosti